Електроліт для свинцевих акумуляторів (0,9 л)

Модель:
ELS-09L
Наявність:
Є в наявності

26.00 грн.
5 або більше: - 23.00 грн.
15 або більше: - 18.00 грн.


Країна виробник
Україна
Вага
1,1 кг
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Акумуляторний електроліт є рідкою сумішшю сірчаної кислоти, що застосовується в АКБ різних моделей і модифікацій - акумуляторних кислотних батарей зі свинцевими пластинами. Речовина виробляється за допомогою розчину концентрату сірчаної кислоти у спеціально підготовленій дистильованій рідині. В отриманій суміші молекули кислоти поділяються на окремі іони, тобто дисоціюють. Таке явище дає речовині можливості, що проводять електрику.

Електроліт завжди має щільність, яка залежить від кількох характеристик: рівня заряду АКБ, температури. Він призначається для таких цілей:

  • введення в роботу сухозаряджених елементів живлення;
  • виробництва АКБ;
  • ремонту акумуляторів, якщо виплив або забруднився електроліт, а також при інших поломках, зокрема, при коротких замиканнях, які можуть спостерігатися між пластинками пристрою.

Про те, що густина електроліту залежить від заряду АКБ, сказано вище. Що стосується заряду щільність значно підвищується, тоді як у разі розряду – знижується. Щільність речовини залежить від температури, що проявляється таким чином: коли температура знижується, щільність падає, якщо вона підвищується – зростає. З цієї причини оптимальна щільність визначається за температури 25 градусів. Для правильного вимірювання цього параметра в будь-яких температурних умовах застосовується спеціальна таблиця, в якій вказані поправки до показань приладу ареометра.

Коли зростає щільність, покращується стійкість до морозу електроліту. При цьому щільні речовини виявляють чудову стійкість до замерзання, чудово підходять для застосування в холодні пори року та в районах з різними кліматичними умовами.

Щільність: 1,27 г/см³

Упаковка

Країна виробник
Україна
Вага
1,1 кг
Об`єм
0,9 л
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.