Шпаклівки стартові, фінішні, універсальні

Шпаклівки стартові, фінішні, універсальні

Зараз на будівельному ринку можна знайти велику кількість шпаклівок. І всі вони діляться за призначенням, і вибирати їх потрібно в залежності від поставленого завдання.

Вирівнюючі шпаклівки (стартові), їх використовують як перший шар, і цей вид застосовують як засіб, що вирівнює. І при виборі тут слід враховувати тип поверхні, характеристики її, а також у яких умовах вона експлуатуватиметься. Головними характеристиками є міцність, надійність та довговічність. Вирівнююча шпаклівка повинна добре вирівнювати поверхню, а також проводити якісне коригування.

А також зараз є фінішні шпаклівки, які необхідні для заключної обробки поверхонь. Але тут є деякі вимоги, які не можна упускати при виборі цього виду покриття. Існують і універсальні шпаклівки, і їх можна використовувати як фінішне покриття, так і вирівнювальне, і всі роботи з нанесення шпаклівки можна виконати самостійно. Через свої різновиди шпаклівки можна вибрати без особливих зусиль і щоб вони відповідали всім певним вимогам.Лідер продажу!
Затирка для швів плитки Ceresit CE33 Plus (2 кг)
Лідер продажу!
Затирка для швів плитки Ceresit СЕ 40 Aquastatic (2 кг)
Лідер продажу!
Білий цемент Cimsa М-500 (1,5 кг)
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)