Шпаклівки стартові, фінішні, універсальні

Шпаклівки стартові, фінішні, універсальні

Зараз на будівельному ринку можна знайти велику кількість шпаклівок. І всі вони діляться за призначенням, і вибирати їх потрібно в залежності від поставленого завдання.

Вирівнюючі шпаклівки (стартові), їх використовують як перший шар, і цей вид застосовують як засіб, що вирівнює. І при виборі тут слід враховувати тип поверхні, характеристики її, а також у яких умовах вона експлуатуватиметься. Головними характеристиками є міцність, надійність та довговічність. Вирівнююча шпаклівка повинна добре вирівнювати поверхню, а також проводити якісне коригування.

А також зараз є фінішні шпаклівки, які необхідні для заключної обробки поверхонь. Але тут є деякі вимоги, які не можна упускати при виборі цього виду покриття. Існують і універсальні шпаклівки, і їх можна використовувати як фінішне покриття, так і вирівнювальне, і всі роботи з нанесення шпаклівки можна виконати самостійно. Через свої різновиди шпаклівки можна вибрати без особливих зусиль і щоб вони відповідали всім певним вимогам.Лідер продажу!
Затирка для швів плитки Ceresit CE33 Plus (2 кг)
Лідер продажу!
Білий цемент Cimsa М-500 (1,5 кг)
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)