Газові пальники на балончик

Газові пальники на балончик

Газовий пальник на балончик є компактним пристроєм, який може змінювати напрям, інтенсивність і температуру полум'я. Набула великої популярності в народі, тому що цей прилад допомагає швидко розпалити вогонь на природі, нагріти болти в холодну пору року, розплавити пластмасу і так далі. Температури вогню досягає 1300 градусів Цельсія, її цілком достатньо для того, щоб спаяти металеві труби. Пальник може бути конструктивно простим, обладнаним соплом, а також складнішим, з п'єзо розпалюванням.

Балон з пальним це розхідник. Коли пального більше не залишилося, картридж відокремлюється і замість нього ставиться новий балончик.

Модифікацій газових пальників багато, вони відрізняються своїми параметрами. Перед придбанням приладу потрібно уважно прочитати його характеристики, щоб вибрати саме те, що вам потрібно. Невеликі за розміром пристрої мають безліч плюсів у порівнянні з рідкопаливними. Підпал відбувається дуже швидко, ручний пальник не вимагає спеціального догляду за ним.Вільне обертання 360°
Пальник газовий з п'єзопідпалом Kubis (360°)
Лідер продажу!
Перехідник кран-вентиль Nurgaz для балонів 14 мм
Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)