Затирання для швів плитки (фуга)

Затирання для швів плитки (фуга)

Затирання використовується для фінального оздоблення швів при укладанні плитки. Від кольору та якості затирання залежить загальний вигляд приміщення після ремонту. А також вона виключає утворення цвілі та бруду у місцях стиків плитки. Колір затирання потрібно вибирати в тон плитці, але не темніше. Якщо не вдається підібрати потрібний колір, зупиніть свій вибір на безбарвній затірці.

Важливо пам'ятати, що навіть безбарвна затірка не буде повністю прозорою, тому що до її складу входить затверджувач, епоксидна смола та скляна крихта. Саме скляна крихта відображає світло та передає колір матеріалу всередині шва. Такою затіркою найкраще закладати шви не більше 2-х міліметрів.

Не варто плутати силіконовий герметик із затіркою. Герметик не можна застосовувати в стиках між плиткою та сантехнікою, тому що там може утворитися від вологи плісняви. Для місць підвищеної вологості потрібно використовувати спеціальне епоксидне затирання.

Для нанесення затірки потрібно очистити шви між плиткою від пилу і бруду. Потім розвести у воді суху суміш для заповнення швів та за допомогою гумового шпателя нанести затирання на шви до повного їх заповнення. Видаляти надлишки затирання спочатку потрібно за допомогою спеціальної терки, проводячи нею діагонально, щоб вона не потрапила у шви. А потім за допомогою трохи мокрої губки потрібно змити залишки затирання з поверхні плитки.Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)