Клей для шпалер

Клей для шпалер

Для того, щоб якісно наклеїти шпалери, необхідно підібрати оптимально підходящий клей. Дуже потрібно щоб клей був якісним і, крім усього іншого, ідеально підходив підібраному типу шпалер, наприклад, вінілові або флізелінові. Немає сенсу переплачувати за імпортні марки клею, тому що вітчизняні аналоги не поступаються їм за якістю.

Після придбання клею слід уважно ознайомитись із інструкцією, яка розміщена на пачці з клеєм. При її дотриманні клей надійно приклеїти шпалери до поверхні.

Крім якості клею, особливу увагу слід приділити основі. При якісній підготовці стіни до обклеювання піде набагато менша кількість клею. У жодному разі не варто намагатися доклеїти шпалери при надто малій кількості клею, правильніше буде відкласти проведення робіт.

Якщо потрібно наклеювати шпалери на паперовій основі, краще використовувати універсальний клей, який надійно закріпить їх на будь-якій поверхні. Цей клей дає ще одну перевагу - він не схоплюється миттєво і при неправильному розташуванні полотна його можна буде пересунути.Лідер продажу!
Клей для флізелінових шпалер Quelyd Fliz (300 г)
Лідер продажу!
Клей для всіх типів шпалер PolyFiX Super CMC Tutkal
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)