Піна монтажна професійна та побутова.

Піна монтажна професійна та побутова.

Піна монтажна – це своєрідний герметик із пінополіуретановою основою. На упаковці міститься інформація про її вихід – мова про те, скільки піни ви зможете витягти. Відмінна риса монтажної піни: вона ідеально поєднується з переважною більшістю будівельних матеріалів. Завдяки їй можна усунути щілини та порожнечі, створивши звукоізоляцію та теплоізоляцію.

Найбільше монтажну піну використовують, встановлюючи вікна та двері. Необхідна вона і для інших робіт, тому відповідальні господарі зберігають у своїй шафі балон піни.

Популярність даного матеріалу легко зрозуміла: розподіляється рівномірно, забезпечує герметичність та вологостійкість. Наноситься піна практично кілька хвилин, а ефект вражаючий.

Кілька років тому з'явилася новинка, що поєднує властивості і піни, і клею (клей – піна). Призначена вона для приклеювання пінополістиролу та пінопласту. Переваги матеріалу в тому, що монтаж пінополістирольних плит відбувається набагато швидше, а пилу від будівельних робіт менше.

Вибір піни залежить і від того, в яку пору року ви працюєте. Вона може бути всесезонна, літня та зимова. Також монтажна піна ділиться на побутову та професійну. З робочих характеристик найважливіше продуктивність. Одним із важливих моментів вибору буде й обсяг.

У нашому інтернет-магазині можна придбати різні види монтажної піни. У нас ви знайдете гідні матеріали престижних марок: Макрофлекс, BudFix, Akfix, Ceresit, Penosil, Момент, Титан. Доставляємо по всій Україні.Лідер продажу!
Клей-піна Profpur (Сила зубра) 750 мл
Лідер продажу!
Клей-піна для пінопласту Akfix 960 Pro
Лідер продажу!
Напилюваний утеплювач Akfix ThermCoat Termal (850 мл)
Лідер продажу!
Очищувач монтажної піни BeLife Foamcleaner (500 мл)
Лідер продажу!
Піна монтажна Belife F50 (всесезонна) 750 мл
Лідер продажу!
Піна монтажна BUDFIX 708P MEGA 65
Піна монтажна BUDFIX 708P MEGA 65
125.00 грн.
Лідер продажу!
Піна монтажна Penosil Gold Gun 65 Winter (65 л)
Піна монтажна Penotek 300 мл
68.00 грн.
Лідер продажу!
Піна монтажна PENOTEK всесезонна (65 л)
Лідер продажу!
Піна монтажна Scanmix професійна (750 мл)
Показано з 1 по 20 із 33 (2 сторінок)