Олія для обробки дерева

Олія для обробки дерева

Олія для дерева – це ефективний засіб для підвищення довговічності деревини та зносостійкості. Головна особливість таких олій полягає в тому, що в процесі обробки воно глибоко проникає у структуру дерева і таким чином просочує волокна на молекулярному рівні. Крім того, додавання в олію кольорів дозволяє надавати йому різних кольорів і потім наносити на дерев'яні поверхні, що відмінно підходить для декорування виробів з дерева, стін, воріт або парканів.

Після проведення обробки та повного висихання олія прийде дерев'яній поверхні оригінальний, естетичний та стильний атласний блиск. І якщо як один з елементів такого масла виступає віск, то нанесення цієї речовини на дерев'яну поверхню дає можливість досягти на обробленій поверхні ефекту старіння. Якщо говорити про способи виготовлення даних матеріалів для обробки деревини, то варто зазначити, що для їх приготування використовуються спеціалізовані соняшникові та лляні олії, що містять ряд добавок, спрямованих на підвищення функції проникнення, а також захисту від агресивних впливів. Після виконання нанесення на дерево олія повністю вбирається у деревину, а на поверхні залишається тонкий шар. При цьому варто відзначити, що олія не створює на поверхні дерев'яного виробу захисного шару, зате сама оброблена поверхня отримує підвищену міцність, а також не боїться різноманітних агресивних впливів.

У тому випадку, якщо масло для обробки дерев'яних поверхонь обрано правильно, воно дозволить у кілька разів підвищити довговічність і зносостійкість дерев'яних будівель, меблів, конструкцій. Крім того, маючи відносно невисоку цінову планку, воно є відмінним та бюджетним способом забезпечення захисту дерев'яних поверхонь. Якщо порівнювати його з хімічними антисептичними засобами, то олія має високий рівень екологічності, абсолютно нешкідлива для здоров'я людини в процесі проведення робіт і при цьому не поступається за рівнем довговічності.Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)