Піна монтажна професійна (під пістолет)

Піна монтажна професійна (під пістолет)
Професійна монтажна піна – це герметик, створений на основі поліуретану, який укладений у балон (аерозольну упаковку) і призначений для використання під пістолет. Пряме призначення цього матеріалу – це заповнення щілин та тріщин з метою гідроізоляції та теплоізоляції. У застиглому вигляді монтажна піна є твердим пінополіуретаном.

Принцип дії та область застосування монтажної швидковисихаючої піни.

Використовується професійна монтажна піна при встановленні вікон і дверей, для герметизації між фронтоном і покрівлею щілин, порожнин у тих місцях, де знаходиться виведення труб різних комунікацій та для більшості інших проблемних місць, що з'являються під час ремонтних та будівельних робіт.

Принцип дії аерозолю з піною наступний: у балонах є газ, що витісняє (передполімер і пропелент), який при контакті з повітрям і поверхнею застигає (полімеризується). За рахунок можливості розширюватися до декількох разів, монтажна піна потрапляючи в будь-які недоступні місця, заповнює всі порожнечі, надійно їх герметизуючи. Через кілька годин піна загусне і стає твердою, після чого можна поверхню обробляти: зайве обрізати і пофарбувати.

При роботі з даним матеріалом необхідно враховувати здатність його до розширення до декількох разів, і обов'язково передбачити встановлення фіксованих розпірок у дверні та віконні коробки (при їх монтажі), щоб виключити їхню деформацію.

Монтажна піна має такі характеристики:

  • поєднує різноманітні елементи конструкції;
  • має теплоізоляційні властивості;
  • відмінна звукоізоляція;
  • може ущільнювати сполучні місця деталей;
  • заповнює важкодоступні місця порожнин та тріщин;
  • сумісна з багатьма будівельними матеріалами.


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)