Силікони та герметики

Силікони та герметики
У даному підрозділі нашого каталогу представлені всі найпопулярніші герметики – для фасадів та покрівель, для труб та сантехнічного обладнання, для камінів, оздоблювальної плитки, скла та акваріумів.
 
Герметик – це спеціальна пастоподібна маса, яку використовують при виконанні будівельно-монтажних, ремонтних, оздоблювальних робіт та в домашньому господарстві для герметизації стиків та з'єднань, а також для загортання тріщин та отворів. Таке широке застосування герметикам забезпечують еластичність, міцність, стійкість до деформацій, довговічність, висока адгезія та усадка при їх затвердінні.
 
Герметики виготовляються на силіконовій, поліуретановій, акриловій, бутиловій, бітумній, полісульфідній, полімерній основі. Ціна герметиків визначається їх складом, призначенням, технічними характеристиками та популярністю бренду (виробника). Найбільш широке застосування знайшли силіконові та акрилові герметики.
 
Акрилові герметики
 
Цими герметиками закладають шви та тріщини на кам'яних, бетонних та дерев'яних поверхнях, усувають зазори між стінами та дверними одвірками та підвіконнями. До переваг акрилових герметиків відносяться відсутність токсичності, їх вогнестійкість і досить високий рівень адгезії, простота в застосуванні та доступна ціна.
 
Силіконові герметики
 
Силіконовий герметик характеризується багатокомпонентним складом, який включає каучук, наповнювач, підсилювач, пластифікатор та вулканізуючу добавку. Його відрізняють високі показники еластичності, стійкість до впливу ультрафіолету, широкий діапазон робочих температур, вологостійкість, гарний ступінь адгезії та широка гамма кольорів.


Лідер продажу!
Акриловий герметик AKFIX AC605
Ваша знижка: -18%
Вогнестійкий силіконовий герметик Penosil FireStop Silicone (310 мл)
Лідер продажу!
Герметик бітумний Penosil Premium Bitum Sealant (310 мл)
Лідер продажу!
Герметик бітумний для покрівлі Tytan (310 мл)
Ваша знижка: -24%
Герметик бутиленовий Soudal Butyrub (600 мл)
Герметик бутиленовий Soudal Butyrub (600 мл)
170.00 грн. 130.00 грн.
Лідер продажу!
Герметик кольоровий акриловий Lacrysil (280 мл)
Лідер продажу!
Герметик поліуретановий CROCODILE (310 мл)
Лідер продажу!
Герметик поліуретановий CROCODILE (60 мл)
Лідер продажу!
Герметик санітарний силіконовий Budfix 210S (280 мл)
Лідер продажу!
Герметик силіконовий Akfix 918N нейтральний
Лідер продажу!
Герметик силіконовий універсальний BeLife
Показано з 1 по 20 із 43 (3 сторінок)