Біопрепарат для очищення водойм та басейнів Kalius (20 г, 350 г)

Лідер продажу!
Біопрепарат для очищення водойм та басейнів Kalius (20 г, 350 г)
Модель:
KLOV-20G
Наявність:
Є в наявності

16.00 грн.


Країна виробник
Україна
Вага
20 грам, 350 грам
Витрата
20 грам на 10 - 20 м²
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Біопрепарат для очищення водойм та басейнів Kalius – це засіб для підтримки чистоти в ставках та басейнах, розташованих у приватних домоволодіннях та на дачах. Основна проблема штучних водойм криється у стоячій воді. Вона не очищається природним чином, тому швидко розвивається патогенна мікрофлора. Бактерії, гриби та мікроскопічні водорості при попаданні з навколишнього середовища в теплу воду починають інтенсивно розмножуватися. Незабаром у водоймі утворюються численні колонії патогенних мікроорганізмів, які потім гинуть і розкладаються.

Цей процес викликає цвітіння води - вона швидко забруднюється і набуває неприємного запаху і непривабливого вигляду. Оскільки в штучному водоймищі вода не очищається природним шляхом, без допомоги спеціальних засобів не обійтися. Якщо в басейні можна впоратися із проблемою шляхом заміни води, то у ставку, який прикрашений декоративними рослинами, це зробити неможливо. У цьому випадку запобігти цвітінню допоможуть спеціальні біологічні препарати.

Спосіб застосування:

20 грам засобу розчиняють у 5 літрах чистої води, що не містить хлору. Приготовлений розчин розливають поверхнею водойми з розрахунку 2 г/1 м². Першу обробку проводять на початку теплого сезону, доки температура води не досягла позначки +10 градусів. Далі для підтримки ефекту процедуру очищення повторюють раз чи два на місяць, використовуючи зменшену дозу препарату – 1 г/1 м².

Упаковка

Країна виробник
Україна
Вага
20 грам, 350 грам

Особливості експлуатації

Витрата
20 грам на 10 - 20 м²
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.