Шланг садовий поливальний X-Hose (45 м)

Модель:
X-Hose-45
Наявність:
Є в наявності

290.00 грн.


Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Шланг садовий поливальний X-Hose (Ікс Хоз), який збільшується у розмірах у 3 рази! Застосовується для поливу розсади в парнику, для зрошення ґрунту на грядках та клумбах у посушливу погоду та для миття автомобіля. Сам шланг неймовірно маленький та легкий. Його зовнішній шар виконаний із тканинного матеріалу темно-синього кольору та має гофровану структуру. На обох кінцях шланга розташовані перехідники з різьбленням, один для підключення до водопровідного крана, а інший - до насадки. Перехідники чорного кольору та виконані з міцного пластику.

Унікальна конструкція інноваційного шланга дозволяє йому збільшуватися втричі під напором води і робить його неймовірно легким, компактним та зручним у використанні.

Це єдиний шланг, який ніколи не загинається та не закручується. Полив квітів, миття машини або будь-яке інше заняття з xHose принесе Вам задоволення!

У комплекті до шлангу йде розпилювальна насадка - це простий у використанні пристрій, в якому зручно поєднуються відразу кілька різних функцій! Насадка призначена для задоволення будь-яких потреб у поливі!

Довжина: 45 метрів

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись