Засіб для очищення димоходів "Трубочист"

Лідер продажу!
Засіб для очищення димоходів "Трубочист"
Модель:
ИТК
Наявність:
Є в наявності

12.00 грн.
10 або більше: - 10.00 грн.


Країна виробник
Україна
Об`єм
50 мл
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

"Трубочист" - це ефективний засіб для чищення твердопаливних котлів, камінів та димоходів від смолистих відкладень та сажі. Покращує теплообмін та ефективність роботи опалювальної установки, зменшує пилові викиди.

Принцип роботи очищувача:

Засіб «Трубочист» є каталізатором, нанесеним на матеріал, що легко згоряється. Сажа за звичайних умов – вигоряє при 800-900 ºС, а каталізатор забезпечує поступове каталітичне окислення та видалення сажі та смолистих речовин при меншій температурі 350-400 ºС, таким чином очищаються стінки димоходу та теплообмінника твердопаливного котла, що покращує теплообмін. %. Це сприяє збільшенню терміну служби та підвищенню ефективності роботи опалювальної установки, а також заощаджує витрати на періодичні чищення димоходів. Приклад показано на відео нижче.

Застосування:

У розігріту топку кинути один пакет на кожний розпал. Залежно від типу палива та забруднення опалювальної установки можна використовувати його через кожні 2-10 розпалів (детальніше дивіться інформацію на фото). Для профілактики використовують 2 – 3 рази на місяць. Вища доза передбачає кращий результат. Про ефективність процесу свідчить відсутність викиду пластівців сажі з димаря та молочний колір диму.

Ціна за 1 пакетик (доза). У упаковці 10 пакетів.

Упаковка

Країна виробник
Україна
Об`єм
50 мл
Вид упаковки
пакет
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись