Вологопоглинач Ceresit Stop Волога Aero 360° (змінні таблетки)

Модель:
PVC-360
Виробники
Ceresit
Наявність:
Є в наявності

370.00 грн.


Країна виробник
Угорщина
Вага
450 грам
Температура експлуатації
вище 10 °C
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Вологопоглинач Ceresit Stop Волога Aero 360° — поглинач надлишкової вологи та неприємних запахів, що не вимагає підключення до електромережі. Активна таблетка пристрою діє протягом 2 місяців у приміщенні площею 20 м 2 або 50 м 3 і при відносній вологості 65%. Це ефективне рішення для регулювання вологості у вашому будинку. Пристрій поглинає надлишок вологи з повітря та сприяє відмінному клімату в будинку. Вологі поверхні, як правило, розвивають бактерії, мікроорганізми та грибки, які можуть бути небезпечні для здоров'я та надають руйнівний вплив на стан поверхні.

Система Pattex Stop Moisture Aero 360° оптимізує циркуляцію повітря на 360°. Вона заснована на простому фізичному принципі - що більше контакту з повітрям, то вища ефективність поглинання. Унікальний повітряний тунель на 360 ° дозволяє повітрю циркулювати повністю навколо та через підвіску, забезпечуючи максимальний контакт із повітрям.

Принцип дії Ceresit Stop

Таблетка Power TAB складається з активних поглинаючих кристалів. Вона вловлює і збирає надмірну вологу в повітрі і перетворює її на соляний розчин. Цей соляний розчин (розсіл) збирається у резервуарі, розташованому під пігулкою.

Його можна поставити на підлогу або на будь-які меблі або полицю. Також можна використовувати в літньому будинку, винному погребі, підвалі, майстерні, магазинах, шафах, автопричепах, човнах, в місцях, де ви буваєте рідко, неопалюваних, погано ізольованих або з надлишковим утворенням водяної пари (наприклад, у пральні). У великих приміщеннях рекомендується використовувати більше одного приладу.

Обережно відкривати та використовувати контейнери. Не допускати контакту таблетки або зібраного розчину з металевими поверхнями, легко ушкоджуються (наприклад, золотими та хромованими пластинами), шкірою, тканиною, килимами або іншими покриттями для підлоги. У разі контакту негайно змити теплою водою.

Коли потрібно міняти пігулку:

Осушувач Ceresit Stop Moisture Aero 360° вказує, коли вкладка поповнення потребує заміни. Після того, як рівень води в резервуарі наполовину досягне червоної позначки, знову встановіть картридж. Осушувач також не викликає шуму-пристрій використовує природний процес, який не потребує електрики або електрики. Крім того, він не залишає жодних відходів.

У комплекті: вологополотник + 1 таблетка (картридж).

Додатково або окремо можна купити набір з 2-х змінних таблеток Power Tab 2 в 1. Змінні таблетки підходять для автономних неелектричних поглиначів вологи Ceresit ємністю 300 грам.

Упаковка

Країна виробник
Угорщина
Вага
450 грам
Вид упаковки
комплект (картридж та поглинач)

Особливості експлуатації

Температура експлуатації
вище 10 °C
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.