Двокомпонентний епоксидний клей Момент Епоксилін 2 в 1 (48 г)

Модель:
М21Е
Виробники
Момент
Наявність:
Немає в наявності

95.00 грн.


Країна виробник
Іспанія
Вага
48 г
Температура експлуатації
-30°C до +150°C
Застосування
для будь-яких типів матеріалів
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Універсальний двокомпонентний клей епоксидний Момент Епоксилін 2 в 1 забезпечить вас супер-міцним склеюванням. Застосовується для склеювання, герметизації, ремонту та відновлення виробів із різних матеріалів: усіх видів металу, дерева, кераміки, скла, скловолокна, пластиків, цегли, плитки, мармуру, цементу та інших матеріалів.

Є замазкою у формі циліндра, в якій під компонентом, видимим зовні, знаходиться другий компонент, необхідний для затвердіння. Момент Епоксилін 2 в 1 не розширюється і не стискається при затвердінні, стійкий до дії води, олій та розчинників. Може бути використаний як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Після затвердіння Момент Епоксилін 2 в 1 можна фарбувати, полірувати і навіть свердлити!

Як користуватися епоксидним клеєм:

Перед застосуванням поверхні, що склеюються, обробити наждачним папером, очистити від пилу, іржі, масел, висушити. Відрізати необхідну кількість продукту, зняти прозору плівку з відрізаного шматка і закрити нею частину продукту, що залишилася. Розім'яти руками (при роботі використовувати захисні рукавички) до пластичного стану та отримання однорідного кольору. Максимальний час змішування та нанесення 1 година (при кімнатній температурі). Завдати склад на одну поверхню і з'єднати з іншою, після чого зафіксувати в нерухомому положенні на 3 години. Через 3 години досягається висока міцність склеювання, що дозволяє використовувати виріб, що ремонтується. Через 4 години виріб можна піддавати механічній обробці: зачищати, полірувати, свердлити, обточувати, а також фарбувати. Кінцева міцність склеювання досягається через 24 години.

Склад розчину: 1 частина смоли: 1 частина затверджувача.

Робочий час: близько 5 хв.

Час затвердіння: до 3 годин.

Термостійкість до 150 °C.

Колір бежевий.

Упаковка

Країна виробник
Іспанія
Вага
48 г
Вид упаковки
Блістер (клей + затверджувач)

Особливості експлуатації

Температура експлуатації
-30°C до +150°C
Застосування
для будь-яких типів матеріалів
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.