Warning: filesize(): stat failed for /var/www/oivano01/data/www/kraska.kh.ua/storage/cache/cache.seopro.cat_tree.1713314114 in /var/www/oivano01/data/www/kraska.kh.ua/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /var/www/oivano01/data/www/kraska.kh.ua/system/library/cache/file.php on line 32 Барвник (колер, пігмент) для водоемульсійних фарб Sniezka Colorex (100 мл)

Барвник (фарба, пігмент) для фарб Sniezka Colorex (100 мл)

Лідер продажу!
Барвник (фарба, пігмент) для фарб Sniezka Colorex (100 мл)
Модель:
SC100
Виробники
Sniezka
Наявність:
Є в наявності

37.00 грн.
10 або більше: - 36.00 грн.
50 або більше: - 35.00 грн.


Об`єм
100 мл
Витрата
залежно від бажаного кольору, але не більше ніж 10% від обсягу
Застосування
по дереву, штукатурці, бетону
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Барвник - концентрат Sniezka Colorex призначений для забарвлення обраним кольором готових водорозчинних фарб та фарб на основі розчинників: емульсійних, масляно-фталевих, клейових, нітроцелюлозних, хлоркаучукових та інших.

Змішаний з красою або емаллю концентрат застосовується для виконання робіт усередині приміщення, але деякі кольори можна використовувати зовні.

Перед застосуванням тюбик необхідно струсити. У фарбу барвник додається залежно від бажаного відтінку, але об'єм барвника не повинен перевищувати 13 - 15% об'єму фарби, яку необхідно кольорувати (максимум один тюбик барвника на 1 літр фарби).

Увага! Зверніть увагу на те, що колір барвника, який відображається вашим монітором, несе інформаційний характер і може відрізнятися від оригінального кольору.

Упаковка

Об`єм
100 мл

Особливості експлуатації

Витрата
залежно від бажаного кольору, але не більше ніж 10% від обсягу
Застосування
по дереву, штукатурці, бетону
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.