Пудра бронзова (бронза) фасування 10 - 500 грам

Лідер продажу!
Пудра бронзова (бронза) фасування 10 - 500 грам
Модель:
BRR5473
Наявність:
Є в наявності

9.00 грн.


Вага
фасування 10 - 500 грам
Вид упаковки
пакет
Розчинник
лак, оліфа
Застосування
для зовнішніх та внутрішніх робіт
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Бронзова пудра використовується як декоративна добавка в лаки, фарби, будь-які густі наповнювачі. Застосовується як пігмент для виготовлення фарб на лаковій, олійній основі, використовується в поліграфічній та олівцевій промисловості. Пудра у сухому вигляді наноситься на будь-яку пористу поверхню. При випалюванні пудра витримує температуру до 600 градусів. Змішування порошку із художніми фарбами дозволяє отримати різні ефекти.

Бронзянка добре підходить для захисту поверхонь від впливу довкілля. Також вона чудово захищає поверхні від корозії, рівно лягає та створює чудовий захисний шар. Пудра бронзова дає цікавий декоративний ефект, наділяє вибрану основу приємним блиском та золотистими переливами, якісно закріплює колір. Крім того, вона здатна призупинити та запобігти руйнуванню матеріалу через корозію або гниття, стійко переносить вплив сонячного світла або лужних матеріалів.

Як розводити бронзу: на 1 частину пудри 3-5 частин лаку чи оліфи. У разі використання фарбопульта роблять більш рідку фарбу (в готову суміш додають розчинники: сольвент, уайт-спірит у рівних частках. На 1 порцію фарби додають 1 порцію розчинника).

Упаковка

Вага
фасування 10 - 500 грам
Вид упаковки
пакет

Особливості експлуатації

Розчинник
лак, оліфа
Застосування
для зовнішніх та внутрішніх робіт
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.