Фарба емаль ПФ-133 Вагонка Дніпровська (0,85 л)

Лідер продажу!
Фарба емаль ПФ-133 Вагонка Дніпровська (0,85 л)
Модель:
ДВ-085
Наявність:
Є в наявності

172.00 грн.


Країна виробник
Україна
Об`єм
0,85 л
Розчинник
уайт-спірит, сольвент
Спосіб нанесення
кисть, валик, фарбопульти
Ступінь блиску
глянцева
Час висихання
от 6 до 24 годин
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Спеціальна фарба емаль ПФ-133 "Дніпровська вагонка" забезпечить Ваше покриття надійним захистом від агресивних факторів довкілля. Емаль містить компоненти, що постачаються популярними компаніями, такими як Cronass та Basf. "Дніпровська вагонка" застосовується для фарбування металу та дерева, є відмінним засобом для внутрішнього оздоблення приміщення. Не має яскраво вираженого запаху. При двошаровому нанесенні даної фарби гарантується збереження основних дизайнерських та захисних властивостей на термін більше 10 років. Варто також відзначити економічний витрата емалі, порівняно з аналогічними марками, на однакову площу її потрібно вдвічі менше.

Її малу витрату можна помітити у багатьох аспектах - при покритті поверхні, на необхідному часі сушіння, на співвідношенні витрати фарби до загальної площі покриття, при необхідності перекрити попередні шари фарби. Для того, щоб перефарбувати старе покриття, потрібно нанести лише один шар емалі. Дані переваги знайшли своє застосування як у промисловості: на автомобільних заводах, на підприємствах з виробництва високотехнологічного обладнання та комплектуючих для нього, так і в побуті – ця фарба ефективно застосовується для фарбування стін та дверей.

Фарба має низку властивостей, які змушують клієнтів купувати її знову і знову. До них можна віднести простоту нанесення на поверхню, малу токсичність і відсутність запаху, а також високу якість відтінків та кольорів. Вибираючи даний продукт, можна сказати, що Ви робите раціональний вибір, адже "Дніпровська вагонка" вдвічі економічніша, ніж пентафталеві аналоги.

Головні особливості: дуже низька витрата – 1 літр на 17-20 м², не вигоряє на сонці.

Покриття зберігає захисні та декоративні властивості за умови двошарового нанесення протягом 10 років.

Колір: жовтий лак, коричневий лак, червоний лак, червоно-коричневий лак, вишневий лак, темно-коричневий лак, блакитний лак, синій лак, світло-зелений лак, зелений лак, світло-сірий лак, сірий лак, темно- сірий лак, білий лак, чорний лак, бірюзовий лак, темно-зелений лак.

Упаковка

Країна виробник
Україна
Об`єм
0,85 л

Особливості експлуатації

Розчинник
уайт-спірит, сольвент
Спосіб нанесення
кисть, валик, фарбопульти
Температура застосування
+5°С до +30°С
Температура експлуатації
-50°С до +70°С
Витрата
20-60 г/м² (1 л на 17-20 м²)
Застосування
для зовнішніх та внутрішніх робіт

Властивості

Ступінь блиску
глянцева
Час висихання
от 6 до 24 годин
Основа
Алкідна пентафталева
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись