Біозахист для деревини Daxol (5 л, Концентрат 1:10)

Модель:
DXL-5
Наявність:
Є в наявності

350.00 грн.


Країна виробник
Польша
Вага
5 кг (концентрат 1:10)
Розчинник
вода
Температура застосування
от +10 °С до + 25 °С
Час висихання
4 години
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Концентрат Daxol надійно захищає деревину від появи будинкових, пліснявих та синевих грибків, різного роду термітів, комах та жуків – технічних шкідників. Матеріал без запаху, помірно стійкий до змивання. Змінює відтінок деревини на зелено-трав'яний, що дозволяє виявити необроблені ділянки. Контрольний барвник може зникати під впливом атмосферних опадів. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання.

Біозахист Daxol 1:10 призначений для придбання біостійкості навантажених дерев'яних елементів будівель (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та інших) та будівельних пиломатеріалів. Придатний для промислового та професійного використання.

Робочий розчин готують на місці застосування, витримуючи співвідношення 1: 10 (1 частина засобу та 10 частин води)

Нанесення:

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції. Придатний для нанесення методом розпилення, занурення або за допомогою пензлика або валика. Час занурення протягом не менше 30 хвилин. Проводять антисептування одно-два нанесення. Дворазове нанесення передбачає етап проміжного просушування.

Час висихання:

4 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Засіб повністю закріплюється в деревини протягом 48 годин за умови, що основа не зазнавала впливу атмосферних опадів.

Витрата:

  • 30 г/м² концентрованого розчину для внутрішніх робіт;
  • 50 г/м² концентрованого розчину для зовнішніх робіт.

Фактичні витрати можуть збільшуватися в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов'язаних з ними втрат.

Колір: зелений

Упаковка

Країна виробник
Польша
Вага
5 кг (концентрат 1:10)
Об`єм
5 л
Вид упаковки
каністра

Особливості експлуатації

Розчинник
вода
Температура застосування
от +10 °С до + 25 °С
Витрата
30 - 50 г / м²
Застосування
для зовнішніх та внутрішніх робіт

Властивості

Час висихання
4 години
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо подивитись