Олія для паркету з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Original (0,125 л, 0,75 л, 2,5 л)

Без запаху!
З воском!
Олія для паркету з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Original (0,125 л, 0,75 л, 2,5 л)
Модель:
OSMO-HOF
Виробники
OSMO
Наявність:
Є в наявності

1385.00 грн.


Країна виробник
Німеччина
Об`єм
0,125 л, 0,75 л, 2,5 л
Розчинник
не розбавляти
Температура застосування
+ 5ºС до + 30ºС
Ступінь блиску
глянець, шовковисто-матове, матове, напівматове
Час висихання
від 8 до 12 годин
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Олія з твердим воском OSMO Hartwachs-Ol Original не містить барвників і призначена для паркетних покриттів та дерева. Використовується для обробки дощок, ОСП-плиток, пробкових підлог та неглазурованої плитки. Олія була виготовлена ​​відповідно до стандарту DIN 68861-1C і має високі поглинаючі властивості, які захищають дерево від набухання.

Масло містить твердий віск і завдяки цьому догляд за поверхнею після обробки стане легшим – плями з нього легко відтираються рушником і не залишають розлучень. Масло підвищить стійкість та міцність матеріалу, захищаючи його від зовнішніх впливів, бруду та забезпечуючи відштовхування вологи. OSMO підійде для реставрації дерев'яного покриття та захисту його пошкоджених ділянок. Можна використовувати на покритті кілька шарів олії, так як їх накладання один на одного не помітно на поверхні.

Оливою з твердим воском ОСМО можна покривати столи та дерев'яні меблі, на які припадає велике навантаження. Завдяки натуральному складу пори у дереві залишаються відкритими і поверхня не тріскається, не лущиться та зберігає міцність. Меблі, покриті олією, витримують перебування в кімнатах з підвищеною вологістю і не боїться розлитого алкоголю, лимонаду та інших напоїв.

Олія, що містить натуральні рослинні олії та твердий віск, вбирається в деревину та зберігає її естетичний вигляд, забезпечуючи еластичність. Обробка олією захистить меблі від висихання та набухання.

Як використовувати олію ОСМО Оригінал (інструкція):

Нанести масло тонким шаром вздовж волокон деревини за допомогою плоского пензля з твердою щетиною, щітки для підлоги або валика з мікрофібри і рівномірно розподілити по поверхні. Залишити висихати при гарній вентиляції. Аналогічним способом нанести другий шар.

Для оновлення покриття, як правило, достатньо нанести один шар олії з твердим воском на очищену від бруду поверхню. Результат фарбування залежить серед іншого від властивостей та ступеня обробки деревини, тому рекомендується робити пробне фарбування зразка.

Кількість шарів:

  • Для незабарвленої деревини – 2.
  • Для оновлення покриття, як правило, достатньо нанести 1 шар олії з твердим воском на очищену від бруду поверхню. Шліфування не потрібне!

Остаточний набір міцності матеріалу відбувається протягом 10-14 днів. До цього моменту не навантажуйте поверхню та не проводьте очищення поверхні миючими засобами.

Колір: безбарвний

Ступінь блиску:

  • 3011 ‐ глянець
  • 3032 ‐ шовковисто-матове
  • 3062 ‐ матове
  • 3065 ‐ напівматове

Запах: слабкий/м'який (схожий на олію), після висихання без запаху.

Основа: натуральні рослинні олії (соняшникова, соєва, осотова) та воски (карнаубовий та канделіловий), парафін. Сикативи (осушувачі) та водовідштовхувальні присадки.

Упаковка

Країна виробник
Німеччина
Об`єм
0,125 л, 0,75 л, 2,5 л

Особливості експлуатації

Розчинник
не розбавляти
Температура застосування
+ 5ºС до + 30ºС
Витрата
1 літр на 20 - 24 м ² в один шар
Застосування
для внутрішніх робіт

Властивості

Ступінь блиску
глянець, шовковисто-матове, матове, напівматове
Час висихання
від 8 до 12 годин
Основа
воскова
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.