Деревозахисна олія для терас Pinotex Solar Terrace Oil на водній основі

На водній основі
Слабкий запах!
Деревозахисна олія для терас Pinotex Solar Terrace Oil на водній основі
Модель:
PTSWO-10
Виробники
Pinotex
Наявність:
Є в наявності

2073.00 грн.


Країна виробник
Естонія
Об`єм
2,3 л, 9,3 л
Розчинник
вода
Температура застосування
+5°C до +30°C
Ступінь блиску
матова
Час висихання
6 - 10 годин
Всі характеристики
Гарантія якості
Консультації по телефону
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Деревозахисна олія для терас Pinotex Solar Terrace Oil на водній основі (Пінотекс Солар Террас) глибоко вбирається в деревину і перешкоджає вбиранню вологи та розтріскування. Доданий у продукт віск підвищує водо- та брудовідштовхувальні властивості промасленої поверхні. Завдяки активним речовинам, що містяться в маслі, що перешкоджають поширенню плісняви, а також УФ-фільтру, що стримує вплив УФ-випромінювання, продовжується період між доглядають промаслювання.

Продукт призначений для обробки нових та раніше оброблених деревозахисною ґрунтовкою або деревозахисною олією терас, сходів, садових меблів, огорож, фасадів, в т.ч. зроблених з колод поверхонь та інших зовнішніх поверхонь з деревини хвойних порід (сосна, ялина, кедр, модрина) і твердих сортів деревини, а також поверхонь з глибоким просоченням.

Властивості продукту найкраще виявляються при промаслюванні саме струганих поверхонь, проте він підходить також і для обробки (тонко)пиляних поверхонь. Не підходить для обробки зараженої грибковими захворюваннями чи населеної деревними шкідниками деревини.

Підготовка поверхні:

 • Поверхня, що обробляється, повинна бути чистою, якісною і вільною від грибкових уражень (гниль, пліснява, синьова). На всіх етапах обробки деревина має бути сухою, вміст вологи нижче 18%.
 • Для досягнення кращого поглинання масла рясніє смолою деревину (листяниця, кедр тощо) слід попередньо вимити засобом Pinotex Terrace Cleaner.
 • Залежно від виду забруднення (пил, сажа, пліснява, органіка) вибрати відповідний метод очищення поверхні (див. рекомендації щодо попередньої обробки поверхонь, що потребують спеціальної підготовки). Уникати застосування методів очищення, які можуть пошкодити деревину (напр., піскоструминний апарат, миття під тиском).
 • Для забезпечення кращого вбирання видалити з поверхні старий шар, що облупився, деревозахисного засобу, а також злегка пошкоджений або посірілий шар деревини, використовуючи щітку з жорсткою щетиною і миючий засіб Pinotex Terrace Cleaner.
 • Наявну на поверхні стару фарбу (напр., масляну, алкідну або латексну) повністю видалити механічним (скребок, жорстка щітка, шкірка), термічним (повітродувка, інфрачервоне випромінювання) або хімічним способом (засіб видалення фарби). Це забезпечує досягнення рівномірного відтінку кольору при подальшій обробці поверхні деревозахисним засобом.
 • При закріпленні дерев'яного настилу рекомендуємо віддавати перевагу оцинкованим цвяхам та кріпильним скріпам. При використанні попередньо не оброблених металевих деталей перед фінішним промаслюванням дерев'яної поверхні слід окремо обробити засобом для антикорозійного захисту.

Грунтування:

 • Нові непросочені дерев'яні поверхні перед промаслювання слід обов'язково загрунтувати!
 • Перед ґрунтуванням переконатися, що дерев'яна поверхня повністю висохла.
 • Для забезпечення максимального захисного ефекту нові або очищені від старої фарби дерев'яні поверхні заґрунтувати в 1-2 шари безбарвної біоцидної грунтовкою деревозахисної Pinotex Base. Фінішне фарбування виконувати не раніше, ніж через 24 години після ґрунтування поверхні. На горизонтальних поверхнях та при підвищеній витраті ґрунтовки повне висихання поверхні може тривати понад 24 години.
 • Особливо ретельно слід обробити торці поперечних розрізів, просочуючи їх до насичення.
 • Грунтування дерев'яної поверхні слід виконувати на ранньому етапі. Якщо промаслювання було проведено із запізненням або деревина тривала під впливом атмосферних явищ, то погіршується адгезія олії з деревиною.

Фінішне оздоблення:

 • Перед промаслювання слід переконатися, що загрунтована поверхня досить висохла.
 • Оздоблення поверхні виконувати деревозахисною олією Pinotex Solar Terrace Oil в кілька шарів до насичення деревини.
 • Надлишки масла, що не вбереться в деревину, неодмінно видалити ганчіркою не пізніше, ніж протягом 15 - 20 хвилин після нанесення на поверхню, щоб не утворилася плівка. У процесі промаслювання слід іноді очищати пензель сухою ганчіркою.
 • Можна використовувати безбарвний продукт, проте додавання пігменту продовжує термін життя промасленої поверхні і надає їй захисної здатності проти УФ-випромінювання.
 • Поверхні, що піддаються великому навантаженню внаслідок зносу під впливом сонця, дощу та снігу, можуть вимагати більш частого догляду промаслювання, ніж зазвичай. Необхідність догляду промаслювання можна легко перевірити, обприскавши поверхню водою. Якщо крапля води розтікається по поверхні, вбирається і змочує деревину, то поверхні потрібно доглядає промаслювання.
 • При догляді промаслювання на очищену поверхню нанести (див. розділ «Підготовка поверхні») один шар (до насичення) продукту Pinotex Solar Terrace Oil.
 • Pinotex Solar Terrace Oil підходить для догляду промаслювання поверхонь, раніше оброблених деревозахисним маслом як на водній основі, так і на основі розчинника. Якщо поверхня раніше була оброблена іншим маслом, рекомендується перевірити, чи відповідає їй Pinotex Solar Terrace Oil у плані адгезії та поглинаючої здатності. Не підходить для повторного промаслювання поверхні, нещодавно обробленої іншою олією.
 • При доглядає промаслювання можна використовувати також і безбарвне масло, якщо поверхня, що обробляється рівномірного тону і відтінок підходить. Кожен шар відтінку кольору робить колір поверхні темнішим.
 • Не використовуйте продукт, якщо протягом наступних після промаслювання 6 годин очікуються опади або роса.

УВАГА! Виріб при нанесенні на поверхню має молочно-білий колір, досягаючи правильного відтінку пізніше, після закінчення не менше двох годин.

Упаковка

Країна виробник
Естонія
Об`єм
2,3 л, 9,3 л
Вид упаковки
бляшана банка/відро

Особливості експлуатації

Розчинник
вода
Температура застосування
+5°C до +30°C
Витрата
1 л на 8-10 м²
Застосування
для зовнішніх робіт

Властивості

Ступінь блиску
матова
Час висихання
6 - 10 годин
Основа
акрил-алкід
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.