Респіратори та маски

Респіратори та маски призначені для захисту людини від отруєнь та вдихання отруйних парів, газів та токсичних речовин. Використовуються у будівельній сфері, різних типах промисловості, хімічних лабораторіях. Деякі комплектуються змінними фільтрами для багаторазового використання.

Придбати маски та респіратори можна трьох ступенів захисту: FFP1, FFP2 та FFP3.

FFP1 респіратори мають низьку ефективність фільтрації та ступінь очищення до 80%, захищають тільки від великодисперсних твердих аерозолів (великого пилу). Дозволяють захищати органи дихання при забрудненнях до 4 ГДК (гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин).

FFP2 респіратори очищають до 94% забруднень, мають середню ефективність і крім перерахованих вище забруднень фільтрують також дрібнодисперсні та рідкі аерозолі. Застосовуються при забрудненості повітря до 12 ГДК, при роботі з пилом середньої токсичності, пилом твердої деревини, вугіллям, при електрозварюванні, уловлюють рідкі аерозолі на основі олії та води.

FFP3 респіратори мають високу ефективність, очищають до 99% домішок, дозволяють працювати при забрудненості до 50 ГДК (за іншими даними до 30 ГДК) і захищають органи дихання крім перерахованих вище забруднень також від дрібнодисперсних твердих і рідких аерозолів. Застосовуються при роботі з токсичним пилом, азбестом, радіоактивним пилом та для захисту від бактерій та вірусів, уловлюють суперечки плісняви.Ступінь захисту до 4 ГДК
Рівень захисту FFP1
Лідер продажу!
Ваша знижка: -40%
Респіратор захисний із клапаном ЗМ 9161 (FFP1)
Ступінь захисту до 12 ГДК
Рівень захисту FFP2
Респіратор 3М 9322 Aura FFP2 Original
Ступінь захисту до 4 ГДК
Рівень захисту FFP1
Лідер продажу!
Респіратор противірусний 3M 8812 FFP1
Ступінь захисту до 12 ГДК
Рівень захисту FFP2
Маска респіратор для обличчя без клапана FFP2 (2-й клас захисту)
Ступінь захисту до 12 ГДК
Рівень захисту FFP2 NR D
Маска респіратор для обличчя без клапана FFP2 (2-й клас захисту покращена)
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)